הדרכת הורים אישית

target.png

"הכל יכול להיות גם אחרת" (אדלר)

כהורים אנחנו מתמודדים יום יום עם אתגרי השגרה המשפחתית.
השגרה המשפחתית שלנו עמוסה ברגעים יפים ונעימים אך חובקת בתוכה לא מעט רגעים של אתגר.
אתגר של התארגנות בבוקר,
אתגר שבא עם הגיל,
אתגר של הכנת שיעורי בית,
אתגר של ארוח חברים,
אתגר של יציאה משותפת מהבית,
אתגר של הליכה למקלחת ועוד המון....
אתגרי ההורות מלווים אותנו לאורך כל היום.

אם כהורים אתם מוצאים את עצמכם בהתמודדות עם האתגרים האלו חסרי אונים, כועסים, מותשים, אומרים שוב ושוב את אותם הדברים וזה לא עוזר בדיוק בשביל זה אני כאן. זה לא צריך להיות ככה.


הדרכת הורים פרטנית נועדה להקל עליכם בשגרה היום יומית בבית.
בהדרכת הורים פרטנית שממוקדת בכם, בילדים שלכם ובאתגרים איתם אתם מתמודדים בבית תוכלו בתהליך קצר לרכוש כלים פרקטיים שיעזרו לכם לגדל את ילדכם מתוך כבוד הדדי ושיתוף פעולה.

shutterstock_1125433274.jpg

איך זה עובד?

אתם יוצרים עימי קשר וקובעים פגישה.
אנחנו נפגשים אצלי בקליניקה או בזום, הפגישה הראשונה עורכת לרב שעה וחצי ובהמשך נפגש לפגישה שבועית בת שעה בה נדבר על הדברים. תשתפו אותי במה שקורה אצלכם בבית ואני אדריך אתכם בכלים פשוטים ויעילים איך אפשר להתמודד עם האתגרים בדרך אחרת שתאפשר אווירה נעימה יותר בבית.


כל מפגש ייערך שעה ובסופו תצאו עם עוד חומר למחשבה וליישום מיידי.

 

שאלות ותשובות

מה משך התהליך? למה הכוונה בתהליך קצר וממוקד?

משך התהליך מאוד תלוי בהורים ובשיתוף הפעולה מצידם. לרב הדרכת הורים עורכת כ 6-10 פגישות שבועיות. המטרה שלי היא לצייד אתכם בכלים שיוכלו לשרת אתכם לאורך הדרך בהורות שלכם ולסייע לכם גם במצבים נוספים.

1.

על אילו אתגרים מדברים בהדרכת הורים?

בהדרכת הורים ניתן להעלות כל דבר שמאתגר אתכם בהורות. אתגרים נפוצים הם: גבולות, יחסי אחים, התנהגויות מפריעות, תקשורת, גמילה, ועוד.

2.

באיזו גישה את עובדת?

הדרכת ההורים בנוייה על פי הגישה האדלריאנית. הגישה האדלריאנית היא גישה אופטימית ביסודה המאמינה כי "הכל יכול להיות גם אחרת". הגישה האדלריאנית שמה את היחסים במרכז ודוגלת בפעולה מתוך שיוויון ערך וכבוד הדדי ולא מתוך כח.

3.

מי צריך להגיע למפגשים?

אם מדובר בזוג הורים רצוי ששני בני הזוג יגיעו למפגש. יחד עם זאת, אם מסיבה כלשהי לא ניתן להגיע בזוג ניתן גם להגיע לבד. בחלק מהמקרים אבקש גם לפגוש את הילדים לפגישה קצרה.

4.

מאיזה גיל צריך הדרכת הורים?

האתגרים בהורות נולדים יחד עם הילדים ולכן כדאי להגיע בגיל צעיר ככל האפשר על מנת לקבל כלים שיוכלו לסייע במניעת בעיות ולא להיות עסוקים בכיבוי שריפות. כאשר בונים עם הילדים כבר מגיל צעיר מערת יחסים שמבוססת על כבוד הדדי והקשבה אתגרים רבים כלל לא נולדים. הורים שמגיעים אל ההורות עם ידע יכולים לחסוך לעצמם אתגרים בהמשך.

5.

איפה ממוקמת הקליניקה שלך?

הקליניקה שלי ממוקמת בקרית אונו במקום נגיש ועם שפע של חניה.
 

6.

ואם אני לא גר באזור?

אין בעיה! בעידן המודרני ועם התפתחות הטכנולוגיה העברתי הדרכות גם להורים ישראליים שנמצאים מעבר לים :) כל מה שצריך זה מחשב וסביבה שקטה.

7.

שנתחיל?
או אולי עוד שאלה לפני? 

תשאירו לי הודעה ואחזור אליכם בדרך שהכי נוחה לכם. 

או פשוט תתקשרו 050-725-3366

תודה שיצרתם קשר! ההודעה נשלחה :)