נעים להכיר

צפי נתנס, נשואה ליאיר ואמא לאלה, עידו ויואב.

מדריכת הורים בגישת אדלר, יועצת שינה בשיטת "לילה טוב" ומלווה התפתחותית בשיטת "צעד ראשון".

את התואר הראשון שלי עשיתי בעיצוב תעשייתי ולאחר הלימודים עסקתי בתחום מספר שנים במהלכן נולדה אלה ביתי הבכורה שהכירה לי עולם קסום ומרתק. לפני שנולד עידו מצאתי את עצמי נרשמת לקורס מדריכים לליווי התפתחותי בצעד ראשון, וכשיואב נולד כבר צללתי עמוק ללימודי הנחיית הורים במכון אדלר, משם כבר הכל היסטוריה.

 

פגשתי תחום מרגש ומרתק. הורות.

אני מאמינה שעם כל תינוק נולד גם הורה. הורה שרוצה הכי טוב עבור הילד שלו. הורה שמביא איתו המון חלומות אל ההורות. הורה שרוצה להנות מההורות שלו.
לכולנו יש אתגרים בהורות, אתגרים שאנחנו מתמודדים איתם בשגרה היום יומית.
יש תקופות שזה אתגרים בהתארגנות הבוקר, לפעמים זה היחסים בין הילדים בבית, יש זמנים שהאתגר שלנו הוא להצליח להיות עם הילדים שלנו בלי לצעוק עליהם כל 5 דקות.
החיים מורכבים, ההורות מורכבת והשגרה המשפחתית מזמנת לנו אתגרים רבים. אני מאמינה שהדברים יכולים להראות אחרת, טוב יותר, שאפשר ליצור עבור הילדים בית שיהיה עבורם מקום נעים ובטוח שיאפשר להם לצמוח ולהתפתח. שאפשר ליצור בית שבו נעים לכולם, בית בו כולם מרגישים שייכים.

ובשביל זה אני כאן.

אני מאמינה שיחד נוכל למצוא את הדרך שתהיה הכי מדוייקת עבורכם. דרך שתתאים לערכים אותם אתם רוצים להעביר לילדים, דרך שתתאים לאורחות החיים שלכם, דרך שתתאים למי שאתם. יחד נמצא דרך להתמודד עם האתגרים ולשפר את השגרה המשפחתית שלכם.
זה לא קסם, זה דורש רצון ועשייה אבל זה בהחלט אפשרי!

DSC_0210_E_square.jpg

כי הכל
יכול להיות גם אחרת..

(אדלר)